Hodnocení hotelů - podělte se s námi o své zkušenosti

Datum 22.09.2014

Vložil panjo

Titulek Retro Vrbovec nebrat

Všechny dobré lidičky varuji před návštěvou penzionu Retro Vrbovec. Navštívil jsem tento penzion dle předběžných údajů na stránkách internetu. Nakonec jsem se nestačil divit. Pokoj byl jak cela Kájínka na Mírově s jedním malinkým okýnkem ven, kdesi u stropu, na které navíc nedošáhnete. Cena 400 Kč za postel na noc byla poslední kapkou. Vím, mohl jsem odjet, ale když přijedete v sezoně burčáku na víkend na Znojemsko v pátek večer, máte více jak 200km za sebou, tak už nemáte moc síly něco řešit. Moc volného asi neseženete. Fotogalerie, popis apartmánů /pan vedoucí asi neví, co je to apartmán/, stejně jako cena, je jen vábničkou na turisty. Dle mého soudu může jít o bývalý šantán lehkých děvčat, protože velké okno vašeho pokoje je do potemnělé haly /chodby/ dnes penzionu. Tudíž i přes velké závěsy je z veřejné haly k vám do pokoje vidět, na oplátku vy zase uslyšíte v noci všechny na patře, co se budou vracet do pokojů. Zkrátka tady se nedá ničemu věřit, proto raději jeďte jinam, tam budete jistě spokojenější.

Zpět na diskuzi