Otázky a odpovědi

níže naleznete odpovědi na nejčastější dotazy ohledně víkendových pobytů a jejich rezervace. Pokud nenajdete Vámi požadovanou odpověď, tak nás neváhejte kontaktovat.

Otázky a odpovědi

Proč rezervovat u nás?

  • U nás rezervujete přímo u zdroje. Tedy v hotelu. Proto můžeme zaručit výhodnou cenu a ihned prověřit volnou kapacitu popřípadě navrhnout vhodnou alternativu.
  • U nás neplatíte nic dopředu. Váš pobyt platíte přímo danému hotelu. Nemusíte mít tak obavy, že přijdete o svoje peníze a v klidu si můžete užít svůj pobyt.
  • Neotravujeme  vás žádnou reklamou na webu ani nezahlcujeme váš email obchodními nabídkami

 

Chci věnovat dárkový poukaz, ale nevím přesný termín čerpání.

  • Nevadí. Zašleme Vám podklady nutné k provedení převodu částky na dotyčný hotel a vystavíme dárkový poukaz s otevřenou platností, po kterou je výhodná cena platná. Obdarovaní se následně spojí s recepcí hotelu a domluví si volný termín, v kterém by chtěli poukaz uplatnit.

Jak mám chápat uvedené ceny?

  • Ceny pobytů jsou nejčastěji uvedeny za osobu a pobyt při obsazení dvoulůžkového pokoje 2 osobami. Pokud je tedy uvedeno 2000,- Kč za osobu a pobyt, tak celkem za pobyt zaplatíte 4000,- Kč za 2 osoby včetně všech uvedených služeb. V případě, že máte zájem o pobyt pouze pro jednu osobu, tak je nutné počítat s příplatkem za jednolůžkový pokoj. 

Jak je to s placením?

  • Platba probíhá vždy mezi vámi a daným hotelem, který jste si vybrali. Nikdy se tedy nemůže stát, že byste přijeli do hotelu a tam vám bylo oznámeno, že nemůžete být ubytováni, protože cestovní kancelář nebo agentura neuhradila Vás pobyt.

Co se stane, když odešlu formulář?

  • Vyplněním formuláře odešlete nezávaznou poptávku rezervace. Formulář obdrží zodpovědná osoba z daného hotelu, která prověří dostupnost Vámi poptávaného termínu. V případě, že jsou pokoje k dispozici, tak obdržíte detailní k informace potřebné k uskutečnění závazné rezervace. Pokud je termín již obsazen, bude Vám nabídnut nejbližší volný termín.

Akceptujete poukázky Benefit plus?

Platba probíhá vždy mezi zákazníkem a daným hotelem. Záleží tedy na tom, zda poukázky benefit plus akceptuje Vámi vybraný hotel. Stačí přidat dotaz do poznámky a my prověříme, zda je rezervace s poukázkami Benefit plus možná.