Recenze hotelů

Podělte se s ostatními o své zkušenosti z hotelů a penzionů. Naleznete zde skutečné postřehy, hodnocení a praktické informace, které se hodí při výběru toho správného pobytu. Pokud chcete přidat vlastní hodnocení, tak formulář je dole na konci stránky.

Hodnocení hotelů - podělte se s námi o své zkušenosti

Datum 17.03.2017

Vložil Honza a Jana

Titulek Relaxační pobyt v hotelu Park Holiday

Odpovědět

S rodinkou jsme vyrazili do hotelu Park Holiday u Prahy. Měli jsme zajištěný rodinný pokoj v posledním patře. Nádherná prostorná koupelna s vanou i sprchou a manželská postel. Děti si maximálně užili bazén s vířivkou. Večeře v restauraci neměla chybu a to i díky dětskému koutku. Měli jsme tak čas se v klidu najíst :) Se vším jsme byli maximálně spokojeni a určitě se sem zase rádi vrátíme.

Datum 10.10.2016

Vložil HankaRezkova

Titulek Hotel Alexandria

Odpovědět

Zdravím, včera jsme se vrátili z nádherně stráveného prodlouženého víkendu. Vůbec nám nevadilo pochmurné počasí, protože jsme si užívali v lázeňském komplexu v Luhačovicích v nádherném hotelu Alexandria. Opravdu suprový zážitek a nádherný požitek na všech procedurách.

Datum 22.09.2016

Vložil Radek

Titulek Alexandria Hotel v Luhačovicích

Odpovědět

Ahoj Nikčo, Romčo a Mončo. Musím s vámi souhlasit. Navštívili jsme hotel Alexandria v Luhačovicích tyto prázdniny a už teď víme, že budeme navštěvovat pravidelně. Personál byl ochotný a hlavně diskrétní. Procedury nastaveny přesně pro nás. Fakt super a to jídlo v restauracích luxus.

Datum 15.06.2016

Vložil Romanka

Titulek Hotel Alexandria- Luhačovice

Odpovědět

Ahoj fakt to byl silný zážitek. Dostali jsme to darem k Vánocům je to tři týdny co jsme přijeli domů a ještě teď jsem nabitá energií, kterou jsem si přivezla domů. S manželem jsme byli uchváceni a báječně jsme si to užili. Jsme vděční, že zde je zákaz dětí do 12-ti let. Myslím, že právě díky tomu jsme si odpočinuli mnohem intenzivněji. Pevně věřím, že se do Hotelu Alexandria ještě vrátím.

Datum 21.04.2016

Vložil Nikča

Titulek Hotel Alexandria

Odpovědět

Dobrý den, minulý víkend jsme byli s přítelem v hotelu Alexandria v Luhačovicích a byli jsme velmi spokojení. Velice příjemné prostředí jak uvnitř hotelu, tak v jeho okolí. Veliký výběr procedur a v místní restauraci skvělé jídlo. Personál byl velice milý a ochotný.Určitě můžeme doporučit.

Datum 05.04.2016

Vložil Monika

Titulek Hotel Alexandria v Luhačovicích

Odpovědět

Dobrý den, pokusím se aby má recenze hotelu Alexandria byla co nejvíce praktická...Byli jsme ubytováni v moc hezkém pokoji v egyptské části hotelu. Do wellness centra jsme dostali tašku kde bylo prostěradlo a župan a do které jsme si tak mohli naskládat rovnou všechny věci s sebou. Chipové hodinky jsou samozřejmostí..Měli tam 6 druhů saun a dobrý výběr procedur. Stravovali jsme se v jejich francouzské restauraci - super porce a dobré ceny. Personál byl taky fajn. Každopádně Luhačovice jsou sami o sobě krásné město, takže pobyt v těchto lázních doporučuji!

Datum 29.03.2016

Vložil 25.3. - 28.3.2016

Titulek Velikonoční wellnes pobyt - v Relax pensionu u Nosků

Odpovědět

Děkujeme za krásný "velikonoční pobyt".Bylo zde hezky,domácí kuchyně úžasná.Nezapomenutelný pobyt. Moc děkujeme.
L a M.Stupkovi - Křižanov

Datum 29.03.2016

Vložil 24.3. - 28.3.2016

Titulek Velikonoční wellnes pobyt - v Relax pensionu u Nosků

Odpovědět

Děkujeme za přepychový velikonoční pobyt,skvěle jsme se zrelaxovali,velice dobře najedli.Veliká pochvala p.Noskové za skvělé jídlo a p.Noskovi za velkou ochotu.Těšíme se na další návštěvu.
H.Balšánová a V. Dostál